Monitor Samsung LCD LED 19'' LS19D300NY/EN
Zamawiana ilość:
Opis produktu
LS19D300NY/EN
Format ekranu  Panoramiczny
Przekątna ekranu  18.5"
Typ matrycy  TFT-TN
Ekran dotykowy  Nie
Technologia podświetlania  Diody LED
Rozdzielczość  1366 x 768
Czas reakcji  5 ms
Jasność  200 cd/m²
Kontrast statyczny  600:1
Kąt widzenia poziomy  90 °
Kąt widzenia pionowy  65 °
Ilość kolorów  16,7 mln
Gniazda we/wy  1 x 15-pin D-Sub
Wbudowane głośniki  Nie
Wbudowany tuner TV  Nie
Pivot  Nie
Standard VESA  75 x 75
Pobór mocy  13 W
Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający
- Kabel D-Sub
- CD
Kolor  Czarny
Wymiary
- 444,9 x 273,1 x 53,1 mm
- 444,9 x 347,5 x 177 mm
Waga  2 kg
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 4 z 16
w kategorii 19"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 19"
Monitor 19,5" Dell E2020H VGA DP TN
479,90 zł Monitor 19,5" Dell E2020H VGA DP TN
Monitor 19,5" Hp 1600x900 vga hdmi
500,00 zł Monitor 19,5" Hp 1600x900 vga hdmi
Rozmiar ekranu: 19.5" Typ panelu: TN Rozdzielczość natywna: HD+ (1600 × 900) Jasność: 200 nitów Współczynnik kontrastu: 600:1 Czas reakcji: 5 ms (wł./wył.)
Monitor 18,5" DELL LED E1916He Black VGA/DP