Monitor 19,5" Philips LED 203V5LSB26/10 LED
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 629
Opis produktu
203V5LSB26/10
Monitor LCD ze SmartControl Lite V-line, 20 (przekątna wyświetl.: 49,5 cm/19,5") |203V5LSB26/10
Łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania dzięki SmartControl Lite
SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów
Ekologiczny wyświetlacz, nie zawiera rtęci
Technologia LED zapewnia żywe kolory
Format ekranu:  panoramiczny
Przekątna ekranu:  19.5
Typ matrycy:  TFT-TN
Kolor: czarny
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny: 433,9 (w poziomie) x 236,3 (w pionie)
Plamka matrycy:  0.26 mm
Rozdzielczość: 1600 x 900
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 200 cd/m²
Kontrast dynamiczny: 10 000 000:1
Częstotliwość pozioma: 30–83 kHz
Kontrast statyczny: 1 600:1
Częstotliwość pionowa: 56–75 Hz
Kąt widzenia poziomy: 90 stopni
Kąt widzenia pionowy: 50 stopni
Ilość kolorów: 16,7 mln
Gniazda wejściowe: 1 x 15-pin D-Sub
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner TV: Nie
Pivot: Nie
Certyfikaty: BSMI, Oznaczenie CE, FCC klasa B, GOST, SEMKO, TUV/ISO9241-307, cETLus, WEEE
Montaż na ścianie: VESA 100 x 100
Pobór mocy: 14.52 W
Wymiary  Produkt z podstawą (mm): 465 x 345 x 170 mm
Produkt bez podstawy (mm): 465 x 285 x 48 mm
Waga: 2.33 kg
Pozostałe parametry
Wygoda użytkownika: Zasilanie Wł./Wył.
Obsługa funkcji Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 7, Windows 8
Podstawa: Pochylenie: -3/10 stopnie
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 14 z 16
w kategorii 19"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 19"
Monitor 19,5" Dell E2020H VGA DP TN
479,90 zł Monitor 19,5" Dell E2020H VGA DP TN
Monitor 19,5" Hp 1600x900 vga hdmi
500,00 zł Monitor 19,5" Hp 1600x900 vga hdmi
Rozmiar ekranu: 19.5" Typ panelu: TN Rozdzielczość natywna: HD+ (1600 × 900) Jasność: 200 nitów Współczynnik kontrastu: 600:1 Czas reakcji: 5 ms (wł./wył.)
Monitor 18,5" DELL LED E1916He Black VGA/DP