Monitor 18,5" Hanns LCD LED HE195ANB
Zamawiana ilość:
Opis produktu
Model
Hanns.G HE195ANB
Proporcje obrazu  16:9
Przekątna ekranu  18.5"
Typ matrycy  Brak danych
Powierzchnia matrycy  Matowa
Ekran dotykowy  Nie
Technologia podświetlania  Diody LED
Plamka matrycy  0.3 mm
Rozdzielczość  1366 x 768
Czas reakcji  5 ms
Jasność  200 cd/m²
Kontrast statyczny  600:1
Kontrast dynamiczny  40 000 000:1
Częstotliwość pozioma min.  30 kHz
Częstotliwość pozioma max.  61 kHz
Częstotliwość pionowa min.  56 Hz
Częstotliwość pionowa max.  75 Hz
Kąt widzenia poziomy  90 °
Kąt widzenia pionowy  65 °
Ilość kolorów  16,7 mln
Gniazda we/wy  1 x 15-pin D-Sub
Wbudowane głośniki  Nie
Wbudowany tuner TV  Nie
Pivot  Nie
Certyfikaty
- CE
- CB
- PEA6.0
Standard VESA  100 x 100
Pobór mocy  20 W
Akcesoria w zestawie
- Przewód zasilania
- Kabel VGA
- Instrukcja obsługi
- Instrukcja szybkiej instalacji
Kolor  Czarny
Wysokość  329.5 mm
Szerokość  444.2 mm
Głębokość  185 mm
Waga  2.56 kg
Pozostałe parametry
- Temperatura pracy: od 5 do 35 stopni C
- Wilgotność otoczenia: 20-85% (bez konednsacji)
- Tilt: -3~17 stopni
- Kensington Lock
- OSD w 12 językach
- 4 tryby ustawienia koloru
- Ustawienie wyświetlacza: 4 tryby
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 2 z 16
w kategorii 19"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 19"
Monitor 19,5" Dell E2020H VGA DP TN
479,90 zł Monitor 19,5" Dell E2020H VGA DP TN
Monitor 19,5" Hp 1600x900 vga hdmi
500,00 zł Monitor 19,5" Hp 1600x900 vga hdmi
Rozmiar ekranu: 19.5" Typ panelu: TN Rozdzielczość natywna: HD+ (1600 × 900) Jasność: 200 nitów Współczynnik kontrastu: 600:1 Czas reakcji: 5 ms (wł./wył.)
Monitor 18,5" DELL LED E1916He Black VGA/DP