Monitor 27" LG LED 27EA33V-B IPS FullHD
Zamawiana ilość:
Opis produktu
27EA33V-B
Format ekranu monitora panoramiczny
Przekątna ekranu 27 cali
Typ panela LCD TFT IPS
Technologia podświetlenia LED
Obsługa technologii 3D Nie
Nakładka dotykowa na ekran Nie
Zalecana rozdzielczość obrazu 1920 x 1080 pikseli
Częst. odświeżania przy zalecanej rozdzielczości 60 Hz
Czas reakcji matrycy 5 ms
Jasność 200 cd/m2
Kontrast 5000000:1
Kąt widzenia poziomy 178 stopni
Kąt widzenia pionowy 178 stopni
Liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Certyfikaty
    UL/cUL
    TUV/GS
    FCC-B
    CE
    EPA Energy Star
Regulacja cyfrowa (OSD) Tak
Głośniki Nie
Mikrofon Nie
Złącza wejściowe
    15-stykowe D-Sub
    DVI-D (z HDCP)
    HDMI
Pozostałe złącza 1 x wyjście audio (stereo mini-jack)
Wbudowany hub USB Nie
Karta sieciowa (LAN) Nie
Łączność WLAN Nie
Zintegrowana kamera Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Pilot w zestawie Nie
Czytnik kart pamięci Nie
Wbudowany zasilacz Nie
Pobór mocy (praca/spoczynek) 30/0,2 Wat
Możliwość pochylenia panela (tilt) Tak
Regulacja wysokości monitora (height adjustment) Nie
Obrotowa podstawa monitora (swivel) Nie
Panel obrotowy (pivot) Nie
Montaż na ścianie (VESA) 100 x 100 mm
Możliwość zabezpieczenia (Kensington) brak danych
Szerokość 642 cm
Wysokość 459 cm
Głębokość 203 cm
Masa netto 4,7 kg
Kolor obudowy Czarny
Dodatkowe informacje
    Kontrast: 5000000:1 (dynamiczny)
    Czas reakcji matrycy: 5ms (grey-to-grey)
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 17 z 22
w kategorii 27"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 27"