Monitor 27" LG LCD 27MP38VQ-B IPS LED FullHD
Zamawiana ilość:
Opis produktu
27MP38VQ-B
Model: 27MP38VQ
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 27"
Typ matrycy: TFT IPS
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Lampy CCFL
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (HD 1080)
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 200 cd/m²
Kontrast dynamiczny: 5 000 000:1
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Ilość kolorów: 16,7 mln
Gniazda we/wy:
    1 x 15-pin D-Sub
    1 x DVI-D
    1 x HDMI
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner TV: Nie
Pivot: Nie
Certyfikaty:
    CE
    EPA
    EPEAT
    ErP
    FCC Class B
    TUV
    UL/C-UL or CSA
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 32 W
Kolor: Czarny
Wysokość: 393 mm
Wysokość z podstawą: 460 mm
Szerokość: 641 mm
Głębokość: 48 mm
Głębokość z podstawą: 203 mm
Waga: 3.9 kg
Waga z podstawą: 4.4 kg
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 16 z 22
w kategorii 27"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 27"