Zasilacz GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC
Zamawiana ilość:
Opis produktu
Moc zasilacza 600 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 2
Ilość złącz zas. Floppy 1
Ilość złącz zas. SATA 4
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Wymiary
140 mm x 150 mm x 87 mm
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 27 z 34
w kategorii do obudowy
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii do obudowy
Zasilacz Vero L5 Bronze 600W Endorfy
309,99 zł Zasilacz Vero L5 Bronze 600W Endorfy
Moc zasilacza: 600 W Wentylator: 12 cm PFC: Aktywny Ilość złącz zas. MOLEX: 1 Ilość złącz zas. SATA: 5 Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1 Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin: 2 Złącze zas. ...
  236,00 zł Zasilacz do Obudowy SilentiumPC Elementum E2 550W
Zasilacz ENDORFY Vero L5 Bronze 700 W
354,90 zł Zasilacz ENDORFY Vero L5 Bronze 700 W
  Łączna moc: 700 W Funkcje ochrony zasilania:  OCP OPP OVP SCP SIP UVP Ilość złączy zasilających SATA: 5 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 1 złącze zasilacza PCI Express ...
Zasilacz do obudowy ZALMAN 500W V2 80+ STD EU
194,91 zł Zasilacz do obudowy ZALMAN 500W V2 80+ STD EU
  Moc zasilacza: 500 W Wentylator: 12 cm PFC: Aktywny Ilość złącz zas. MOLEX: 3 Ilość złącz zas. Floppy: 1 Ilość złącz zas. SATA: 3 Ilość złącz zas. 4-pin 12V: 1 Ilość złącz zas. ...
Zasilacz MSI MAG A550BN 550W
269,90 zł Zasilacz MSI MAG A550BN 550W
  Moc zasilacza: 550 W Wentylator: 12 cm PFC: Tak Ilość złącz zas. MOLEX: 2 Ilość złącz zas. Floppy: 0 Ilość złącz zas. SATA: 5 Ilość złącz zas. 4-pin 12V: 0 Ilość złącz zas. ...
Zasilacz do Obudowy Chieftec 750W Polaris 80+ Gold
434,90 zł Zasilacz do Obudowy Chieftec 750W Polaris 80+ Gold
Moc w sumie: 750 W Łączna moc (+3.3 V): 120 W Łączna moc (+12 V): 750 W Łączna moc (+5 V): 120 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Funkcje ochrony zasilania:  Krótkie ...
Zasilacz do Obudowy SilentiumPC Vero L3 700W Bronz
339,90 zł Zasilacz do Obudowy SilentiumPC Vero L3 700W Bronz
Moc w sumie: 700 W Łączna moc (+3.3 V): 97 W Łączna moc (+12 V): 696 W Łączna moc (+5 V): 97 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Łączna moc (+5 Vsb): 12,5 W Wydajność: 89% Funkcje ochrony ...
Zasilacz do Obudowy CoolerMaster White 700W V2 80+
289,90 zł Zasilacz do Obudowy CoolerMaster White 700W V2 80+
Moc zasilacza: 700 W Wentylator: 12 cm PFC:  Tak Aktywny Ilość złącz zas. MOLEX: 3 Ilość złącz zas. SATA: 6 Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1 Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin: 8 Złącze zas. MB: 24 ...
Zasilacz do Obudowy SilentiumPC Vero L3 500W Bronz
259,90 zł Zasilacz do Obudowy SilentiumPC Vero L3 500W Bronz
Moc zasilacza: 500 W Wentylator: 12 cm Prędkość wentylatora (min.): 750 obr./min Prędkość wentylatora (maks.): 1100 obr./min PFC: Aktywny Ilość złącz zas. MOLEX: 2 Ilość złącz zas. Floppy: 0 Ilość ...