Zasilacz do Notebooka Modecom 70W MC-1D70LE lenow
Zamawiana ilość:
Opis produktu
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2 A
Moc zasilacza 70 W
Wtyczka 7.9*5.5mm
Pasuje do Kompatybilny z laptopami LENOVO z wejściem zasilania pasującym do wtyczki - 7.9*5.5, 20V
Pozostałe parametry
     - Wymiary: 31 mm x 49 mm x 115 mm
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 60 z 105
w kategorii do notebooków 19V
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii do notebooków 19V
MITSU ZASILACZ 19V 2.1A (3.0X1.1) SAMSUNG
64,90 zł MITSU ZASILACZ 19V 2.1A (3.0X1.1) SAMSUNG
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy (maks.): 2.1 A Moc zasilacza: 40 W Wtyczka: Średnica zewnętrzna: 3.0 mm Średnica wewnętrzna: 1.1 mm Długość: 9 mm W ...
GREEN CELL ZASILACZ AD102P ACER 19V 7.1A 135W
109,90 zł GREEN CELL ZASILACZ AD102P ACER 19V 7.1A 135W
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy (maks.): 7.1 A Moc zasilacza: 135 W Wtyczka: 5,5 - 1,7 mm W opakowaniu:  Przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta ...
MITSU ZASILACZ 19V 2.37A (5.5X1.7) ACER
69,90 zł MITSU ZASILACZ 19V 2.37A (5.5X1.7) ACER
Pojemność: 45 W Napięcie wyjściowe: 19 V Nominalne natężenie prądu na wyjściu: 2.37 A Wymiary produktu (S xG xW): 88 x 36 x 26 mm Wtyczka: Średnica zewnętrzna 5.5 mm, średnica wewnętrzna 1.7 mm, ...
MITSU ZASILACZ 19V 2.1A (2.5X0.7) ASUS
59,90 zł MITSU ZASILACZ 19V 2.1A (2.5X0.7) ASUS
  Kolor produktu: Czarny Pojemność: 40 W Napięcie wyjściowe: 19 V Nominalne natężenie prądu na wyjściu: 2.1 A Wymiary produktu (SxGxW): 88 x 36 x 26 mm Wtyczka: Średnica zewnętrzna 2.5 mm, ...
Zasilacz 19V 3,42A do Notebooka MITSU 65W 5,5x2,5
76,99 zł Zasilacz 19V 3,42A do Notebooka MITSU 65W 5,5x2,5
Przeznaczenie sieciowy Napięcie wyjściowe 19 V Prąd wyjściowy (maks.) 3.42 A Moc zasilacza 65 W Wtyczka 5,5 - 2,5 mm W opakowaniu  Zasilacz Kabel zasilający Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe ...
  68,90 zł Zasilacz 19V 2,37A do Notebooka MITSU 4.0x1.35
Zasilacz 19V 2,1A do Notebooka MITSU 4.0 X 1.7
54,89 zł Zasilacz 19V 2,1A do Notebooka MITSU 4.0 X 1.7
Kolor produktu: Czarny Napięcie wyjściowe: 19 V Wtyczka: Średnica zewnętrzna 4.0 mm, średnica wewnętrzna 1.7 mm, długość 12 mm
Zasilacz 19V 3,42A do Notebooka Mitsu 3.0x1.1 Acer
59,90 zł Zasilacz 19V 3,42A do Notebooka Mitsu 3.0x1.1 Acer
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy (maks.): 3.42 A Moc zasilacza: 65 W Wtyczka  Średnica zewnętrzna: 3.0 mm Średnica wewnętrzna: 1.1 mm Długość: 8 mm W opakowaniu: Zasilacz Kabel ...
Zasilacz 19V 4,9A do Notebooka Qoltec 5.5x2.5
69,90 zł Zasilacz 19V 4,9A do Notebooka Qoltec 5.5x2.5
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy (maks.): 4.9 A Moc zasilacza: 90 W Wtyczka:  5.5 x 2.5 W opakowaniu:  Rzep do porządkowania kabla Kabel zasilający Pasuje ...
Zasilacz 19V 4,9A do Notebooka Qoltec Asus 5.5x2.5
73,90 zł Zasilacz 19V 4,9A do Notebooka Qoltec Asus 5.5x2.5
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy (maks.): 4.9 A Moc zasilacza: 90 W Wtyczka:  5.5 x 2.5
  54,89 zł Zasilacz 19V 3,15A Qoltec Samsung 5.5 x 3.5 + pin
Zasilacz 19V 4,9A Qoltec Lenovo 5,5*2,5
74,89 zł Zasilacz 19V 4,9A Qoltec Lenovo 5,5*2,5
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy (maks.): 4.9 A Moc zasilacza: 90 W Wtyczka:  5.5*2.5 W opakowaniu:  Rzep do porządkowania kabla Kabel zasilający
  164,91 zł Zasilacz 19V 7.1A do notebooka Qoltec HP 5.5x1.7
  84,89 zł Zasilacz 19V 1,75A Qoltec Asus typ micro Asus
Przeznaczenie: sieciowy Napięcie wyjściowe: 19 V Prąd wyjściowy: (maks.) 1.75 A Moc zasilacza: 33 W Wtyczka:  Special micro USB W opakowaniu:  Zasilacz Rzep do porządkowania kabla Kabel zasilający Pozostałe ...