Zasilacz 20V 90W 11*4,6 Modecom Lenovo MC-1D90LE-2
Zamawiana ilość:
Opis produktu
MC-1D90LE-2
MODECOM ROYAL MC-1D90LE-2 to nowoczesny zasilacz komputerowy, przeznaczony do użycia z dostępnymi na rynku komputerami przenośnymi marki LENOVO®, których zapotrzebowanie na moc nie przekracza 90W.
Używając naszego zasilacza możesz mieć pewność, że Twój komputer będzie zawsze ładowany prądem o stabilnym napięciu. Zastosowane w układzie ROYAL MC-1D90LE-2 wysokiej klasy komponenty, czynią z niego jeden z najbardziej zaawansowanych dedykowanych zasilaczy do komputerów przenośnych na rynku. Produkt kompatybilny jest z laptopami wyposażonymi w 20V gniazdo zasilania pasujące do wtyczki o wymiarach 11mm x 4.6mm.
Przeznaczenie  sieciowy
Napięcie na wyjściu  20 V
Prąd wyjściowy (maks.)  2 A
Moc zasilacza  90 W
Wtyczka  Square 11*4.6, 20V
Pasuje do
Kompatybilny z laptopami LENOVO z wejściem zasilania pasującym do wtyczki - square 11*4.6, 20V
Pozostałe parametry
- Efektywność > 87%