Zasilacz 12V 1A 12W ZSIDT12/1A impulsowy
Zamawiana ilość:
Opis produktu
ZSIDT12/1A
Specyfikacja
Typ zasilacza
 impulsowy
Napięcie wyjściowe  12V
Prąd wyjściowy maks.  1A
Moc  12W
Rodzaj złącza wyjściowego  5,5/2,1
Wersja wtyczki  EU
Rodzaj obudowy zasilacza  biurkowy
Napięcie zasilania  90...264V AC
Wymiary zewnętrzne  80 x 50 x 29mm
Polaryzacja  plus w środku
Długość przewodu  1.8m
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 59 z 96
w kategorii sieciowe
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii sieciowe
Zasilacz 12V 4A HLS-SW1201500P 5.5x2.1 używany
29,99 zł Zasilacz 12V 4A HLS-SW1201500P 5.5x2.1 używany
Stan: Używany, sprawny Model: HLS-SW-1201500P OUTPUT: 12V 4A Wtyk: 5.5 x 2.1
Ładowarka sieciowa micro USB 5v 2,4a Czarna Qoltec
  Rodzaj: Sieciowa Moc: 12 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 2.4 A Długość przewodu: 0.98 m Złącza: microUSB Pasuje do:  Uniwersalna ładowarka ...
Ładowarka sieciowa 24W 4,8A 2xUSB Aukey Quick Char
39,90 zł Ładowarka sieciowa 24W 4,8A 2xUSB Aukey Quick ...
  Rodzaj: Sieciowa Moc: 12 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 4.8 A Złącza: 2 x USB 2.0 Pasuje do:  Uniwersalna ładowarka sieciowa Kolor: Czarny Wymiary:  35.5 x 30.4 x ...
Ładowarka sieciowa 1xUSB 1A everActive czarna
17,50 zł Ładowarka sieciowa 1xUSB 1A everActive czarna
Ładowarka sieciowa 1xUSB, 1A, 5W Ładowarka sieciowa everActive SC-100B 1xUSB 1A. Solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w port USB z technologią iQ Smart Charging. Małe i kompaktowe wymiary oraz ergonomiczne umiejscowienie gniazda USB ...
Ładowarka sieciowa 1xUSB 1A Techly biało-zielona
24,50 zł Ładowarka sieciowa 1xUSB 1A Techly biało-zielona
Ładowarka sieciowa USB 5V 1A - Sieciowa ładowarka z portem USB - Kompatybilna z większością urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smart fony, nawigacje GPS, odtwarzacze MP3 oraz wiele innych - Umożliwia szybkie ładowanie prądem o ...
Ładowarka sieciowa 1xUSB 1A everActive biała
17,50 zł Ładowarka sieciowa 1xUSB 1A everActive biała
Rodzaj: Sieciowa Moc: 5 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 1 A Złącza 1 x USB Kolor: Biały Wymiary obudowy: 56.5 x 35.6 x 20.5 mm Wymiary z wtyczka do gniazdka: 75.9 x 35.6 x 20.5 mm Waga: 32 ...
Ładowarka sieciowa 2xUSB Typ-C AUKEY 63W
119,90 zł Ładowarka sieciowa 2xUSB Typ-C AUKEY 63W
Rodzaj: Sieciowa Moc: 63 W Napięcie wyjściowe: 20 V Prąd wyjściowy (maks.): 6 A Złącza: 2 x USB (Type C) Kolor: Czarny Wymiary:  67 x 64 x 29 mm Waga: 148 g Pozostałe parametry  Technologie: Power ...
Ładowarka sieciowa 5V 3A USB typ-C biała Qoltec
39,90 zł Ładowarka sieciowa 5V 3A USB typ-C biała Qoltec
Rodzaj: Sieciowa Moc: 20 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 1.67 A Złącza: 1 x USB (Type C) Pasuje do:  Uniwersalna ładowarka sieciowa Kolor: Biały Wymiary:  85 x 47 x 24 ...
Ładowarka sieciowa 2xUSB 2A Somstel + micro USB
24,90 zł Ładowarka sieciowa 2xUSB 2A Somstel + micro USB
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne Liczba portów USB 2.0: 2 Kolor produktu: Niebieski Częstotliwość: danych wejściowych 50 - 60 Hz Prąd wejściowy: 0.35 A Szerokość produktu: 400 mm Głębokość ...
Ładowarka sieciowa 2xUSB 2,1A iBOX biała micro USB
28,91 zł Ładowarka sieciowa 2xUSB 2,1A iBOX biała micro ...
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne Liczba portów USB 2.0: 2 Kolor produktu:  Biały Zielony Częstotliwość danych wejściowych: 50/60 Hz Napięcie wyjściowe (max): 5 V
Ładowarka sieciowa 1xUSB typ-C 3A Qoltec 65W
94,89 zł Ładowarka sieciowa 1xUSB typ-C 3A Qoltec 65W
Rodzaj: Sieciowa Moc: 65 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 3 A Długość przewodu: 1.2 m Złącza: 1 x USB (Type C) Kolor: Czarny Wymiary:  110 x 70,5 x 20,5 mm Waga: 0.194 ...
Ładowarka sieciowa USB-C 5V 3A Qoltec
39,90 zł Ładowarka sieciowa USB-C 5V 3A Qoltec
Rodzaj Sieciowa Moc 20 W Napięcie wyjściowe 5 V Prąd wyjściowy (maks.) 1.67 A Złącza 1 x USB (Type C) Pasuje do  Uniwersalna ładowarka sieciowa Kolor Czarny Wymiary  85 x 47 x 24 mm Waga 0.084 ...
Ładowarka do akumulatorów VARTA LCD Charger
5BAVA ?AD 57070 Rodzaj: - Sieciowa - Samochodowa Zasilanie: - USB 5V - Ładowarka samochodowa 12V - Sieciowe Liczba akumulatorów: 0 Rozmiar: - AA - AAA Zabezpieczenia / filtry: - Przeciw przeładowaniu - Termiczne Funkcje ...
Ładowarka Panasonic Eneloop akum.4xAA/AAA
Ładowarka sieciowa 1xUSB 2,24A Qoltec
29,90 zł Ładowarka sieciowa 1xUSB 2,24A Qoltec
50180Ładowarka sieciowa 12W | 5V | 2.24A | USB - Ładowarka sieciowa dla urządzeń mobilnych - Parametry wejściowe: AC 220V - 240V - Parametry wyjściowe: 5V / 2.24A Rodzaj: Sieciowa Moc: 12 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): ...