Wzmacniacz antenowy wew. AWS-03F/1-12R 28dbi
Zamawiana ilość:
Opis produktu
B1018
Symbol producenta: B1018
Wzmacniacz antenowy dwuwejściowy dwuwyjściowy do domowych instalacji telewizyjnych. W komplecie znajduje się zasilacz stabilizowany 12V 100mA.
Dane Techniczne
Nazwa: AWS-03F
Kod : B1018
Wejścia - kanały TV: 1-12 / 21-69
Wejścia - MHz: 40-230 / 470-860
Wzmocnienie [dB]: 28
Regulacja wzmocnienia [dB]: 16
Maksymalny poziom wyjściowy [dBuV]: 102
Ilość wyjść: 2 F
Impedancja wej,/wyj.[Om]: 75
Zasilanie: 12V 80mA
Szumy [dB]: <4
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 25 z 26
w kategorii akcesoria
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii akcesoria
Uchwyt antenowy murowy UR-38L30x60 cynkowany
  Opis szczegółowy Ocynkowany, wydłużony uchwyt do anten zbudowany jest z płaskownika 4 mm i rury stalowej o średnicy 38 mm. Możliwe jest zawieszenie z jego pomocą dwóch anten naziemnych lub anteny naziemnej i małej czaszy ...
Kołki rozporowe KKX12 8*80 klucz
  Kołek rozporowy o wymiarach: Średnica otworu w murze - 12mm. Średnica rdzenia śruby - 8mm. długość rdzenia śruby - 80 mm. • Średnica otworu w murze - 12 mm • Średnica rdzenia śruby - 8 mm • Długość rdzenia ...