Tranzystor MJE13003 300V 1,5A 40W TO126
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 4218
Stan magazynowy 11
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Opis produktu
MJE13003
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 2 z 14
w kategorii tranzystory
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii tranzystory
Tranzystor BC238 npn 0,1A 0,35W TO92
5,69 zł Tranzystor BC238 npn 0,1A 0,35W TO92
  21,00 zł Grot stożek 1mm. SORNY ROONG INDUSTRIAL
SR-976T-BCgrotProducent: SORNY ROONG INDUSTRIAL   Typ grota: do lutownic grzałkowych   Kształt grota: stożek   Wymiary grota: 1mm   Zastosowanie sprzętu lutowniczego:     do lutownicy ...