Toner Samsung ML-D1630AL ACJ ATS-1630N zam. (2,0K)
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 1065
Stan magazynowy 1
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Opis produktu
ATS-1630N
Kod OEM  ML-D1630A
Pasuje do drukarek:  ML 1630, 1630W. SCX 4500, 4500W.
Wydajność  2000 stron A4 przy 5% pokryciu strony.
Technologia wytworzenia  Produkt 100% nowy
Wersja  Supreme
Wałek OPC  100% nowy