Notebook HP 250R G9 i5-1335U 512GB/16GB/W11P/15.6
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 28492
Stan magazynowy 1
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Opis produktu
 • Typ: Notebook
• Model: HP 250R 15.6 inch G9
• Rodzina procesora: Intel Core i5
• Taktowanie procesora: 3.4 GHz
• Taktowanie (Boost): 4.6 GHz
• Generacja procesora: Trzynasta
• Obsługa ECC: Nie
• Liczba rdzeni: 10
• Liczba wątków: 12
• Cache L3: 12 MB
• Pozostałe informacje o procesorze: Intel Core i5-1335U
• Intel vPro: Tak
• Przekątna ekranu: 15,6''
• Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
• Powierzchnia matrycy: Matowa
• Jasność: 300 nits
• Technologia podświetlania: Diody LED
• Typ matrycy: TFT IPS
• Ekran dotykowy: Nie
• Model karty graficznej: Intel Iris Xe
• Producent chipsetu: Intel
• Zainstalowana pamięć RAM: 16 GB
• Maks. wielkość pamięci: 32 GB
• Liczba obsadzonych gniazd pamięci: 1
• Liczba wolnych gniazd pamięci: 1
• Rodzaj pamięci: SODIMM DDR4
• Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
• Pozostałe informacje o pamięci RAM:
 16 GB pamięci DDR4-3200 MT/s (1 × 16 GB)
  2 gniazda SODIMM
 Typ dysku: SSD
• Pojemność SSD: 512 GB
• Format szerokości SSD: M.2
• Interfejs dysku SSD: PCI-Express
• Napęd optyczny: Brak
• Komunikacja:
   LAN 10/100/1000
   WiFi 802.11 ax
    Bluetooth
• Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Nie
 Bluetooth: 5.2
• Gniazda rozszerzeń: Nie
• Dokowanie: Tak
• Porty USB:
  2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
  1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
• Porty wideo: 1 x HDMI
• Czytnik kart pamięci: Tak
• Pozostałe porty we/wy:
  1 x Audio (Combo)
  1 x RJ-45
• Kamera internetowa: Tak
• Klawiatura numeryczna: Tak
• Podświetlana klawiatura: Nie
• Czytnik linii papilarnych: Nie
• Dźwięk:
   Dwa głośniki stereo
   Układ dwóch mikrofonów
• Pojemność baterii: 41 Wh
• Typ ogniwa: Li-ion
• Liczba komór: 3-komorowa
• System operacyjny: Windows 11 Pro
• Kolor: Czarny
• Wysokość: 14.8 mm
• Szerokość: 358 mm
• Głębokość: 242 mm