Monitor 21,5" Samsung LCD LED S22D300HY/EN
Zamawiana ilość:
Opis produktu
Model: LS22D300HY/EN
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 21.5"
Typ matrycy: TFT-TN
Powierzchnia matrycy: Brak danych
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (HD 1080)
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 200 cd/m²
Kontrast statyczny: 600:1
Kontrast dynamiczny: Brak danych
Kąt widzenia poziomy: 90 °
Kąt widzenia pionowy: 65 °
Ilość kolorów: 16,7 mln
Gniazda: we/wy
     1 x 15-pin D-Sub
     1 x HDMI
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner: TV Nie
Pivot: Nie
Certyfikaty: Energy Star
Standard VESA: Brak danych
Pobór mocy: 22 W
Kolor: Czarny
Wymiary:
     - 511.6 x 310.8 x 53.1mm
     - 511.6 x 385.2 x 177.0mm
Waga: 2.9 kg
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 16 z 30
w kategorii 21"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 21"
Monitor 21,5" IIYAMA VA USB VGA HDMI DP Głośniki
879,91 zł Monitor 21,5" IIYAMA VA USB VGA HDMI DP Głośniki
Długość przekątnej ekranu: 21,5" Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m² Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Natywna proporcja obrazu: 16:9 Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ HD: Full HD Technologia ...