Monitor 21,5" Samsung LCD LED S22C300BS Czarn n
Zamawiana ilość:
Opis produktu
LS22C300BS/EN
Model  LS22C300BS/EN
Format ekranu  Panoramiczny
Przekątna ekranu  21.5"
Kolor  Czarny
Ekran dotykowy  Nie
Technologia podświetlania  Diody LED
Rozdzielczość  1920 x 1080 (HD 1080)
Czas reakcji  5 ms
Jasność  250 cd/m²
Kontrast statyczny  1 000:1
Kąt widzenia poziomy  170 stopni
Kąt widzenia pionowy  160 stopni
Ilość kolorów  16,7 mln
Gniazda wejściowe
    1 x 15-pin D-Sub
    1 x DVI
Wbudowane głośniki  Nie
Wbudowany tuner TV  Nie
Pivot  Nie
Certyfikaty
Energy Star 6.0
Pobór mocy  22 W
Wymiary
510 x 398 x 195 mm z podstawą
Waga  2.9 kg
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 10 z 30
w kategorii 21"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 21"
Monitor 21,5" IIYAMA VA USB VGA HDMI DP Głośniki
879,91 zł Monitor 21,5" IIYAMA VA USB VGA HDMI DP Głośniki
Długość przekątnej ekranu: 21,5" Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m² Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Natywna proporcja obrazu: 16:9 Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ HD: Full HD Technologia ...