Laptop Hp 15 i7-1255U 16GB/512GB/Win 11 silver
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 27537
Stan magazynowy 1
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Opis produktu
  • Producent: HP
  • Model: 15-FD0107D
  • Procesor: Intel Core i7-1255U
  • Taktowanie procesora (max.): 4,7GHz
  • Przekątna ekranu: 15.6 cala
  • Typ matrycy: IPS
  • Powierzchnia matrycy: Błyszcząca
  • Typ ekranu: Full HD
  • Dotykowy ekran: Tak
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Typ pamięci: DDR4
  • Dysk: M.2 PCI-E 4.0 Samsung
  • Pojemność dysku: 512 GB
  • System operacyjny: Windows 11 Home
  • Kolor: Natural Silver
  • Bluetooth: 5.3
  • Wi-Fi: 6E
  • Porty USB: 3 x USB 3.0 Type-A, 1 x USB 3.1 Type-C
  • Porty Wideo: 1 x HDMI
  • Podświetlana klawiatura: Tak
  • Bateria: 3-komorowa
  • Wbudowana karta graficzna: Tak
  • Akcesoria w zestawie: Przewodowe słuchawki nauszne
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 38 z 56
w kategorii 15"-16"
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii 15"-16"
Blackview AceBook-12K1 i5-12450H 16" 16GB 512 W11P
2.449,90 zł Blackview AceBook-12K1 i5-12450H 16" 16GB 512 W11P
  Typ produktu: Laptop Kolor produktu: Szary Oryginalna nazwa marki: Blackview Przekątna ekranu: 16" Rozdzielczość: 1920 x 1200 px Ekran dotykowy: Nie Typ HD: WUXGA Typ matrycy: IPS ...
ASUS X1504VA-BQ2932W C5 120U 15.6" 16 512 INT W11
2.759,90 zł ASUS X1504VA-BQ2932W C5 120U 15.6" 16 512 INT W11
  Nazwa koloru: Quiet Blue Typ produktu: Laptop Kolor produktu: Niebieski Przekątna ekranu: 15,6" Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Ekran dotykowy: Nie Typ HD: Full HD Podświetlenie LED: Tak ...
Lenovo IP Slim 3 15IRH10 i5-13420H 15.3" 16 512 W11
2.699,90 zł Lenovo IP Slim 3 15IRH10 i5-13420H 15.3" 16 512 ...
  Nazwa koloru: Cosmic Blue Typ produktu: Laptop Kolor produktu: Niebieski Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) Przekątna ekranu: 15,3" ...
HP 15-fd1063nw U7 155H 15,6"FHD 24GB SSD512 W11
HP 15-fc0217nw R7 5825U 15.6" 16GB 512 Vega 8 W11
2.839,90 zł HP 15-fc0217nw R7 5825U 15.6" 16GB 512 Vega 8 W11
Notebook Lenovo i5-1235U 8GB 512SSD 15,6" W11H
2.849,90 zł Notebook Lenovo i5-1235U 8GB 512SSD 15,6" W11H
  Nazwa koloru: Arctic Grey Typ produktu: Laptop Kolor produktu: Szary Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne ABS, Poliwęglan (PC) Przekątna ekranu: 15,6" Rozdzielczość: 1920 ...
Vostro 3530 i5-1334U 15,6" 8GB 512 UHD W11P
2.954,90 zł Vostro 3530 i5-1334U 15,6" 8GB 512 UHD W11P
  Typ produktu: Laptop Kolor produktu: Czarny Materiał obudowy: Plastik Przekątna ekranu: 15,6" Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Ekran dotykowy: Nie Typ HD: Full HD Typ matrycy: IPS ...
Notebook Asus i5-1135G7 8GB 512SSD 15,6" W11
2.959,90 zł Notebook Asus i5-1135G7 8GB 512SSD 15,6" W11
  Maksymalne taktowanie procesora: 4,2 GHz Liczba rdzeni procesora: 4 Cache procesora: 8 MB Typ procesora: Intel® Core™ i5 Model procesora: i5-1135G7 Taktowanie procesora: 2,4 GHz Generacja ...
Lenovo LOQ 15ARP9 R5 7235HS 15.6" 16GB 512 3050 W11