Dysk 2,5" SSD 1TB WD Blue WDS100T2B0A
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 18700
Stan magazynowy 1
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Opis produktu
Model:
WDS100T2B0A
Typ dysku: SSD
Format szerokości: 2,5'' (SFF)
Typ napędu: Wewnętrzny
Pojemność dysku: 1 TB
Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s
Prędkość odczytu: 560 MB/s
Prędkość zapisu: 530 MB/s
Ilość operacji odczytu IOPS (maks.): 95 K
Ilość operacji zapisu IOPS (maks.): 84 K
Kolor:
Czarny
Niebieski
Wysokość: 7 mm
Szerokość: 70 mm
Głębokość: 100 mm
Waga: 59.7 g
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 63 z 69
w kategorii SSD
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii SSD
Dysk SSD SPATIUM S270 240GB 2,5 cala SATA3 500/400
SSD GOODRAM CX400 Gen2 1TB SATA III 2,5 RETAIL
Dysk SSD Crucial BX500 500GB 3D NAND SATA 2.5
Dysk SSD Crucial BX500 1TB SATA3
SSD Patriot P220 256GB SATA3 2,5"
109,90 zł SSD Patriot P220 256GB SATA3 2,5"
Dysk 2,5" SSD 250GB Samsung 870 EVO
219,90 zł Dysk 2,5" SSD 250GB Samsung 870 EVO
Dysk SSD Samsung 870 QVO 1TB (MZ-77Q1T0BW)
Dysk 2,5" SSD 1TB Patriot P210 SATA3
249,90 zł Dysk 2,5" SSD 1TB Patriot P210 SATA3
Dysk SSD 512GB P210 520/430 MB/s 2.5 Patriot
SSD Patriot P210 256GB SATA3 2.5
  Typ dysku SSD: 2.5" Pojemność pamięci SSD: 256 GB NVMe: Nie Prędkość odczytu z nośnika: 500 MB/s Prędkość zapisu nośnika: 400 MB/s Szerokość produktu: 69,6 mm Głębokość ...
  189,90 zł Dysk 2,5" SSD 480GB WD Green WDS480G3G0A
  184,91 zł Dysk 2,5" SSD 240GB WD Green SATA3
Dysk 2,5" SSD 500GB WD SN510 Blue
239,90 zł Dysk 2,5" SSD 500GB WD SN510 Blue
Dysk 2,5" SSD 480GB GoodRam CL100 Gen.2
190,65 zł Dysk 2,5" SSD 480GB GoodRam CL100 Gen.2
Typ błysku NAND: TLC (Triple Level Cell) Rozmiar kieszeni dysku SSD: 2.5" Pojemność pamięci SSD: 480 GB Prędkość odczytu z nośnika: 540 MB/s Prędkość zapisu nośnika: 460 MB/s Szerokość produktu: 100 ...
Dysk 2,5" SSD 480GB Kioxia Exceria SATA3 550/540Mb