ACU-QC19W Ładowarka sieciowa QC 19W, 1x port USB-A
Zamawiana ilość:
Numer katalogowy 26136
Stan magazynowy 2
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Opis produktu
Dzięki całkowitej mocy 19W ładowarka ładuje komórki oraz tablety z najwyższą możliwą szybkością.
Rodzaj:
 Sieciowa
Moc: 19 W
Napięcie wyjściowe: 3.6 V
Prąd wyjściowy (maks.): 3 A
Złącza: 1 x USB
Akcesoria w zestawie:
Ładowarka sieciowa
Pakowane w pudełku kartonowym z otworem na zawieszenie.
Kolor: Biały
Wymiary:
90 x 45 x 27 mm
Waga: 60 g
Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 13 z 19
w kategorii USB
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii USB
GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB-C 30W PD+ USB
46,90 zł GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB-C 30W PD+ ...
Ładowarka sieciowa 30W Quick Charge, Power Deliver
52,90 zł Ładowarka sieciowa 30W Quick Charge, Power ...
Rodzaj: Sieciowa Złącza:  1 x USB 1 x USB (Type C) Kolor: Czarny Moc: 30 W Napięcie wyjściowe: 20 V Prąd wyjściowy (maks.): 3 A Akcesoria w zestawie:  Ładowarka sieciowa LA-06/B Instrukcja ...
Ładowarka sieciowa USB Quick Charge, Power Deliver
  Rodzaj: Sieciowa Moc: 18 W Napięcie wyjściowe: 12 V Prąd wyjściowy (maks.): 3 A Złącza:  1 x USB 1 x USB (Type C) Akcesoria w zestawie:  Ładowarka sieciowa Instrukcja ...
Ładowarka sieciowa 2xUSB 1A Usams 4w1 czarna
44,90 zł Ładowarka sieciowa 2xUSB 1A Usams 4w1 czarna
  Rodzaj: Sieciowa Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 1 A Złącza: 2 x USB 2.0 Pasuje do:  Uniwersalny Kolor: Czarny Wymiary:  62 x 45 x 54 mm Pozostałe ...
Ładowarka sieciowa 24W 4,8A 2xUSB Aukey Quick Char
39,90 zł Ładowarka sieciowa 24W 4,8A 2xUSB Aukey Quick ...
  Rodzaj: Sieciowa Moc: 12 W Napięcie wyjściowe: 5 V Prąd wyjściowy (maks.): 4.8 A Złącza: 2 x USB 2.0 Pasuje do:  Uniwersalna ładowarka sieciowa Kolor: Czarny Wymiary:  35.5 x 30.4 x ...
Ładowarka sieciowa USB-C 5V 3A Qoltec
39,90 zł Ładowarka sieciowa USB-C 5V 3A Qoltec
Rodzaj Sieciowa Moc 20 W Napięcie wyjściowe 5 V Prąd wyjściowy (maks.) 1.67 A Złącza 1 x USB (Type C) Pasuje do  Uniwersalna ładowarka sieciowa Kolor Czarny Wymiary  85 x 47 x 24 mm Waga 0.084 ...
Ładowarka sieciowa 5V 1A Vega 1xUSB czarna płaska
10,50 zł Ładowarka sieciowa 5V 1A Vega 1xUSB czarna ...
Ładowarka sieciowa 5V 1A USB Power Adapter Apple